Astropay Nedir ?


Astropay Avantajları

Kişiye özel ön ödemeli sanal alışveriş kartı astropay, güvenilir ve pratik özelliklere sahiptir. astropay avantajları, saymakla bitmez. Müşteri memnuniyetini doğrudan etkileyen bu kart, kontörlü kartlara benzemektedir. Tek farkı kartın tek kullanımlık şifreye sahip olmasıdır. Üzerindeki on altı hanelik rakam, kişiye özeldir. Satın alma işlemleri esnasında özel kodlar, bu kartın başkası tarafından kullanımını imkansız hale getiriyor. Bu yönüyle çok güvenli bir karttır.

Astropay Kartının Avantajları

Tamamen güvenli olan ve satın alma işlemlerinde her hangi bir şart aramayan astropay, günümüzün en güvenilir internet alışveriş seçeneğidir. Hesap açmadan ve kredi kartı almadan internetten alışveriş yapmak, bu ön ödemeli kartla daha kolay. Banka veya kredi kartıyla uğraşmadan online alışveriş imkanı sunmaktadır. astropay avantajları, alışverişi kolaylaştıran ve daha güvenli hale getiren seçenektir.

Kartın avantajlarından faydalanmak için güvenli sitelerin tercih edilmesi gerekir. astropay avantajları Güvenli olmayan sitelerde bu kartın kullanımı, ciddi problemleri beraberinde getirecektir.

Astropay Kartının Avantajları Şu Şekildedir:

1-Bankada hesabı olan herkes bu kartı güvenle kullanabilir. Ayrıca kredi kartı borcunuzun olması veya benzeri problemlerinizin olması bu kartı satın almak için engel değildir. Çok kolay kullanım özelliğine sahiptir.

2- Tek kullanımlık on altı hanelik numara, kartın güvenliğini maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Bu numara bir sefer kullanılır ve ikinci sefer kullanım için ikinci bir kart alınması gerekir. İlk kartta paranız kalırsa, bozdurma işlemleriyle parayı geri alabilirsiniz.

3- Üçüncü şahıslar, bu kart için her hangi bir şey yapamaz. astropay avantajları kategorisinde en önemli madde budur.

4- Banka hesabınızdaki paraları riske etmeden güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Hesabınızla ilgili bilgileri paylaşmadan kolaylıkla online alışveriş imkanına sahip olabilirsiniz.

5- Kartınızın kaybolması veya üzerindeki on altı hanelik rakamın başkaları tarafından öğrenilmesi her hangi bir problem meydana getirmez. Bu numara ve özel bilgiler, bu kartı daha güvenli hale getirmektedir.

6- Bu kart dolarla satılmasına rağmen, TL ile satın alınabilir. Satın alınan kartın üzerindeki dolar miktarını TL’ye dönüştürerek hemen satın alabilirsiniz.

Banka Kredi Kartında Daha Avantajlı

Kullanım kolaylığı sağlayan ve banka kartlarına nazaran kolay kullanım imkanı sunan astropay, kredi kartından çok daha kullanışlı özelliklere sahiptir. Kredi kartınızın bilgileri çalındığı andan itibaren banka hesabınız tehlikeye girmektedir. Şifreler, kimlik bilgileri ve diğer önemli bilgiler, üçüncü şahısların eline geçtiğinde, hesabınızın boşaltılabilir. astropay avantajları dikkate alındığında daha güvenli olduğu anlaşılmaktadır.

astropay kartını satın almak çok kolay. Canlı destek veya Whatsapp hattımıza bağlanıyorsunuz, kartı seçiyorsunuz ve satın alıyorsunuz. En kısa sürede kart elinize geliyor. Kredi kartının birçok şartı var. 18 yaş şartının yanı sıra gelir beyanı istenmektedir. Bunun yanı sıra ek masraflarda karşınıza çıkıyor. Bu yönüyle kredi kartına nazaran astropay çok daha kullanışlıdır. İnternetten alışveriş için banka hesabınızı riske etmeyin.

Bir Yıl İçinde Kullanılması Gerekir

Kart üzerindeki tarihten itibaren bir yıl süre ile bu kart kullanılmalıdır. Kart bir yıl süre zarfında kullanılmadığı zaman iptal olmaktadır. Bir yıl içerisinde tek seferlik kartı kullanabilirsiniz. Zamanında kullanılmayan kartlar konusunda her hangi bir hak iddia edilmemektedir. Bu nedenle kartın kullanım süresine dikkat edilmelidir.

Ön ödemeli özelliğe sahip astropay, binlerce sitede alışveriş imkanı sunmaktadır. Sitenin alt kısmında satın alma bölümünde ‘astropay’ bölümü bulunan sitelerde bu kart geçerlidir. Sitenin satın alma bölümünde bu kartla ilgili her hangi bir ibare yoksa, ön ödemeli kart bu sitede kullanılamaz.