Cashixir Avantajları

Cashixir, güvenli online alış veriş imkanı sunan ön ödemeli bir karttır. Bu kartın en belirgin avantajı kuşkusuz güvenli olmasıdır. Üzerindeki kişiye özel on altı hanelik rakam, güvenli alışverişin en önemli konusudur.

Günümüzde kredi kartı bilgilerinin çalınması, banka hesabının boşaltılmasına neden olmaktadır. İnternet üzerinden alışveriş yapmanın en pratik yolu olan kredi kartı, bu kart kadar güvenli değildir. cashixir avantajları bu konudaki problemi sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Dosya parası gibi problemi olmayan bu kişiye özel ön ödemeli kart, tek kullanımlıktır.

Cashixir Kartının Avantajları

Bu kartın belli başlı avantajları bulunmaktadır. Bu avantajları şu şekilde maddelendirebiliriz:

1- Öncelikle Cashixir kredi kartı olmadan online alışveriş imkanı sunduğunu belirtmek gerekir. Yani banka hesabınıza özel kredi kartı olmadan sanal alışveriş imkanı sunmaktadır.

2- Bankaya borcunuzun olması veya kredi kartınızın iptal olması gibi durumlar, bu kartın kullanımını etkilememektedir.

Kanuni açıdan problemleriniz bu kartın kullanımını etkilememektedir. cashixir avantajları, banka hesabını tehlikeye atmadan alışveriş imkanı sunmaktadır.

Diğer Avantajları

1- Banka bilgilerine gerek kalmadan kart üzerindeki 16 hanelik rakamla alışveriş yapmak şimdi çok daha kolay. Bu rakam, isminize özeldir. Başvuru esnasında size özel sunulan özel kod, güvenliği maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Tek seferlik kullanılan on altı hanelik rakam, ikinci sefer kullanılmadığından, üçüncü şahısların eline geçmesi bir şey ifade etmez.

2- Bir yıllık kullanım süresine sahip bu ön ödemeli özelliğe sahip kart, bu süre zarfında kullanılmadığında iptal olur. Bozdurma veya iade kategorisinde her hangi bir hak iddia edilemez.

3- Size özel kodlarla hazırlanan bu kartı başkası kullanamaz. İsminize özeldir ve size özel kodlarla korunmaktadır.

Dünya genelinde kullanım miktarı her geçen gün artan bu kart , günümüzün en önemli sorunu olan sanal alışveriş güvenliğini mükemmel bir şekilde sağlamaktadır. Bu kartın en önemli avantajlarından biri ödeme geldikten sonra anında size teslim edilmesidir. İnternet üzerinden bütün işlemleri tamamladıktan sonra kart size SMS olarak veya canlı olarak gelmektedir.

Kullanışlı ve Pratik

Cashixir Siteye üye olduktan sonra istediğiniz kartı siteden seçebilirsiniz. En kısa sürede size gelen bu ön ödemeli özelliğe sahip kart, satın alma işleminin ardından hemen kullanılabilir. İçerisinde para kaldığı zaman, yani karttaki para miktarından daha az para harcandığı zaman ‘bozdurma’ seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bu seçenekte, kartın içerisinde kalan para miktarı TL’ye dönüştürüldükten sonra adresinize gönderilmektedir. Bu yönüyle cashixir avantajları, müşteri memnuniyetini beraberinde getirmektedir.

Kartı kullanımı esnasında dikkat edilecek en önemli hususlardan biri güvenli sitelerin tercih edilmesidir.  Gerek kartı satın alırken, gerekse kartla online alışveriş yaparken, güvenli sitelerin tercih edilmesi gerekir. Güvenli sitelerin tercih edilmemesi durumunda, ödeme veya alışveriş işlemi ile ilgili problem yaşayabilirsiniz.

Cashixir’in diğer bir avantajı, farklı limitlere sahip olmasıdır. Herkes için uygun limit seçeneğine sahip bu kart, günlük döviz kuruna göre satılmaktadır.

Hesabınızın Güvenliğini Maksimum Seviyeye Çıkarmaktadır

Cashixir Günümüzün önemli konularından biri internet üzerinden alışveriş imkanıdır. Banka bilgilerinin çalınması durumunda ciddi problemleri beraberinde getirecek olan bu durum, cashixir avantajları ile tam anlamıyla çözüme kavuşturulmaktadır. Kredi kartı şifresi, bilgileri ve kimlik bilgileri, banka hesabınızın boşaltılmasına neden olabilir.

Banka hesabı olsun veya olmasın herkesin rahatlıkla kullandığı Cashixir, resmi açıdan banka kartı almayanlar için her hangi bir problem teşkil etmemektedir. Herkes rahatlıkla bu kartı satın alabilir.