Cashixir Nedir ?

İnternet üzerinden alışveriş yapmak, güvenlik açısından bazı riskleri beraberinde getirmektedir. Kredi kartı bilgileri, şifre ve banka hesap numarası bilgileri, üçüncü şahıslar tarafından çalınabilir. Cashixir, ön ödemeli kart sistemi, bu suistimali ortadan kaldırmak için geliştirilmiş bir sistemdir. Firmamız, 7/24 Cashixir çözüm seçenekleri sunarak, güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır.

Bu kartın kullanım alanı çok geniştir. Dünya genelinde yerli veya yabancı birçok sitede kartı güvenle kullanabilirsiniz. Kaçak sitelere ve güven vermeyen sitelere dikkat etmelisiniz.

Cashixir’in Özellikleri

Ön ödemeli kart sistemi olan cashixir, güvenli alışveriş imkanı sunan pratik bir karttır. Bu kartın özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

1- Bu kart banka kartı değildir. Başvuru işlemlerinde yaş sınırı dikkate alınmamaktadır. 18 yaşından küçükler için sorumluluk kabul edilmemektedir. Pratik olması ve güvenli olması nedeniyle tercih edilen bir seçenektir.

2- Bu kartla alışveriş yaparken banka bilgileri, hesap ve şifre bilgileri istenmemektedir. Bu yönüyle çok güvenli bir sistemdir.

3- Kartta tek kullanımlık on altı hanelik bir rakam bulunmaktadır. Bu rakam tek kullanımlıktır ve ikinci bir defa kullanılamamaktadır. İkinci bir kez kullanılmadığı için her hangi bir risk teşkil etmemektedir. On altı haneden oluşan numara size özeldir. O numara başka hiç bir kartta kullanılamaz.

Cashixir’in Avantajları

1- Başvuru işlemleri çok kolaydır. Bu kartı almak için banka hesabına ihtiyaç vardır. Satın alma işlemi için sitedeki başvuru işlemlerini takip etmeniz yeterlidir.

2- 10 Euro, 15 Euro, 20 Euro, 50 Euro, 100 Euro, 150 Euro, 200 Euro, 250 Euro, 500 Euro ve 1000 Euroluk kartları tercih edebilirsiniz. Kartlarda üzerinde yazılı olan miktar bulunmaktadır.

3- Ödemeler TL olarak yapılmaktadır. Satın aldığınız kartın EURO değeri TL’ye dönüştürülmektedir. Bankaya TL cinsinden ödeme yapılmaktadır. Ödemenin ardından en kısa sürede kart size canlı ve SMS olarak gelmektedir.

4- Dünyanın her yerinde bu kartı kullanabilirsiniz. Alışveriş işlemleri için sitede ödeme seçenekleri içerisinde cashixir kart seçeneğinin olması gerekmektedir. Başka bir kart seçeneğinde bu kart kullanılamaz.

Bozdurma İşlemi Nasıl Oluyor?

Güvenli Cashixir çözüm seçenekleri sunan firmamız, bozdurma işlemleri konusunda da çözüm odaklı hareket etmektedir. Tek kullanımlık bu karttaki para artabilir. Bu durumda kartta harcanmayan para geri alınabilir. Bu işleme bozdurma işlemi denilmektedir. Bozdurma işlemleri için müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir. Kart bilgilerini verdikten sonra müşteri hizmetleri gerekli işlemleri yaparak, kartta kalan miktarı hesabınıza aktarmaktadır.

Bozdurma seçeneğine sahip bu kart sayesinde kartı satın alan kişi, kartta kalan miktarı kolaylıkla geri alabilmektedir. Kartın kaybolması durumunda müşteri hizmetlerine tekrar başvurmanız yeterlidir.

Cashixir Kart Almak Çok Kolay

Cashixir Almak için kredi kartınızın olmasına gerek yoktur. Ayrıca kredi borcunuzun olması veya banka kredi kartları konusunda problem yaşamanız, bu kartı almaya engel değildir.

Cashixir kullanımı konusunda dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de kartın süresidir. Cashixir kullanım süresi bir yıldır. Bir yıl içinde kartı kullanabilirsiniz. Kartın kullanım süresi kart üzerinde yazılıdır. Kartın yürürlüğe giriş tarihinden itibaren bir yıl süre ile bu kartı kullanabilirsiniz.

Kart Süresi Bir Yıldır

Bir yıl geçerse ne olur? Bir yıl geçerse kartı kullanamazsınız ve bozdurma işleminden faydalanamazsınız. Bu nedenle kartı süresi içerisinde kullanmalısınız. Kayıt, kart seçimi ve ödeme işlemleriyle bu karta kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Cashixir kart alım işlemlerinde güven veren firmamız, bu konuda güven vermektedir. Kart alımında ve bozdurma işlemlerinde güvenilir ve garantili çözüm seçenekleri sunuyoruz. Sanal alışveriş dünyasında kolaylık sağlayan bu kart, banka kartlarına nazaran daha kullanışlıdır.