Paykwik

Paykwik güvenli ve online alışveriş imkanı sunan , sanal dünyada kredi kartınızın yerine kullanabileceğiniz güvenli bir seçenektir. Bu sistemde amaç, üçüncü kişilerin banka bilgilerine ulaşmasını engellemektir. Yüzde yüz güvenli kart ile binlerce sitede güvenli alışveriş imkanına kavuşabilirsiniz.İnternetten alışverişin yaygınlaşmasıyla birlikte sanal alışverişin güvenliği tartışılmaya başlandı. Bankaların üst düzeyde güvenlik önlemi almasına rağmen, kredi kartı hırsızları özel yazılımlarla banka bilgilerini çalmaya devam ediyor. Paykwik, bu sorunu yüzde yüz çözen çok güvenli bir sistemdir.

Paykwik Nedir?

Tek kullanımlı on altı hanelik kart numarasına sahip olan bu kart, tek seferde online alışveriş imkanı sunmaktadır. Tek seferde kullanılması gereken kart, ikinci bir sefer kullanılmamaktadır. Ayrıca kartta para kalırsa geri alabilirsiniz. Bu konuda müşteri hizmetleri yardımcı olmaktadır. Para yatırdığınız banka hesabına, kartta kalan yatırılmaktadır. Bu işleme bozdurma işlemi denilmektedir.

Avantajları Nelerdir?

Özel yazılımlarla banka bilgilerini, şifreleri ve kimlik bilgilerini çalan sanal korsanlar, bu kart için her hangi bir işlem yapamazlar. Bu kartın bankanızla veya hesabınızla her hangi bir ilgisi yoktur. Tek seferlik bir şifresi var ve ikinci bir sefer kullanılamaz. Bu yönüyle oldukça güvenlidir. Bu kart için 18 yaş sınırı yoktur. 18 yaş altı kullanıcılarda sorumluluk kendilerine aittir. Alışveriş için size verilen özel kodu ve kart üzerindeki on altı sayıdan oluşan kart numarasını kullanarak sanal dünyada alış veriş yapabilirsiniz. Alışverişte ister karttaki bütün parayı kullanmak zorunda değilsiniz. Kalan parayı geri alabilirsiniz. Bu yönüyle güvenli ve aynı zamanda kullanışlı özelliklere sahiptir.

Paykwik kartının banka bilgilerini ihtiva etmemesi nedeniyle üçüncü şahısların işine yarayacak her hangi bir bilgi içermemektedir. Verilen kodlar kişiye özeldir ve kart üzerindeki numara tek kullanımlıktır. Bu numara ikinci bir kez kullanılmadığı için her hangi bir tehlike arz etmemektedir.

Nasıl Alınır?

Paykwik satın almak için siteye giriş yaptığınız zaman seçeneklerle karşılaşırsınız. 10 Euro ile 1000 Euro arasında değişen seçeneklerden birini seçerek işe başlayabilirsiniz. Seçenekler Euro olsa da ödemeler TL olarak yapılmaktadır.

İkinci aşamada ise ödeme işlemi vardır. Ödemeler bankaya yapılmaktadır. Sizden istenen bilgiler güncel olmalıdır. Özellikle bozdurma işlemlerinde geri ödemeler banka hesabınıza yapılmaktadır. Bu nedenle banka hesaplarınız, kişisel bilgileriniz ve diğer bilgiler tam ve eksiksiz olmalıdır.

Üçüncü aşamada ödemenizi yaptığınız zaman kartınız WhatsApp veya Canlı Destekle adresinize gelmektedir. Güvenilir özelliklere sahip Paykwik, bu kategoride tercih edilen bir seçenektir.

Güvenilir Bir Karttır

Bu kartın en önemli özelliği güvenilir online alışveriş imkanı sunmasıdır. Banka hesabınız olsun olmasın bu kartı satın alabilirsiniz. Kredi kartı borcunuzun olması veya kredi kartı ile ilgili sorunlarınızın olup olmaması önemli değildir. Banka borcu veya resmi daireye borcunuz olsa bile bu kartı kolaylıkla satın alabilirsiniz. Online alışverişin pratik yöntemi olan Paykwik, bu konuda çözüm odaklı hareket etmektedir.

Bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş için iyi bir seçenektir. Paykwik, tüm dünyada geçerli bir sistemdir. Google play veya AppStore gibi sitelerde güvenle kullanılan bu kart, şifre gerektirmemektedir. Karta özel on altı haneli numarayı girdiğiniz andan itibaren istediğiniz alışverişi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Hangi Sitelerde Alışveriş Yapabiliriz?

Dünyanın neresinde olursanız olun bu kartı güvenle kullanabilirsiniz. Oyun sitelerinden alışveriş sitelerine kadar binlerce sitede geçerlidir. Bu kartın geçerli olduğu belli başlı siteler şunlardır:

1- Facebook Sosyal Paylaşım Ağı,

2- Zynga,

3- skype,

4- Adwenture Quest Words,

5- World Warcraft,

6- Farm Wille,

7- Dark Orbit,

8- Fish Ville,

9- Rıot Zone,

10- League Legends.

En Yeni Gönderiler

Arşivler

Son Yazılar