Astropay

Sanal alışverişin yaygınlaşması ve ödemelerin internet bankacılığı aracılığı ile yapılması, güvenlik sorununu beraberinde getirmiştir. Kimlik bilgilerinin yanı sıra, kredi kartı bilgileri ve şifreler internet ortamında kullanılmaktadır. Casus yazılımlar aracılığı ile bu bilgilere ulaşan üçüncü şahıslar, banka hesabınızı boşaltabilir. Bu durumda ciddi bir şekilde maddi zarara uğrayabilirsiniz.

İnternet dünyasında kredi kartı bilgilerinin çalınması demek, bankada bulunan hesabınızın tamamen boşaltılması demektir. Bu nedenle internet bankacılığı her zaman diken üstündedir. ‘Banka hesabını kullanmadan sanal alış veriş için’ en iyi seçen astropay’dır.

Çözüm Astropay

Banka bilgilerine gerek kalmadan tek seferlik alışveriş imkanı sunan Astropay, çok pratik bir karttır. Bu kartı almak çok kolay ve bu kart çok daha güvenlidir. Öncelikle satın almak istediğiniz meblağı belirlemelisiniz. Astropay kartta kart miktarı 5 dolardan başlıyor. Kademeli olarak 5000 dolara kadar çıkmaktadır. Size verilen banka hesabına kart ücretini yatırabilirsiniz. Bu kategoride bilmeniz gereken konu, ödemelerin TL cinsinden yapıldığıdır. Kart üzerindeki miktar TL’ye dönüştürüldükten sonra ödeme işlemini yapabilirsiniz.

Kart En Kısa Sürede Ulaşıyor

Ödeme işleminin ardından kart en kısa sürede canlı ve SMS olarak geliyor. Bu kart, tek seferlik alışverişler içindir. Bu kartı kullanmaya karar verenlerin kafasında oluşan soru şudur: Kartta para kalırsa ne olacak?

Kartta para kalırsa, Astropay geri ödeme yapmaktadır. Bunun için canlı destek hattı yapmanız gereken işlemleri bildirmektedir. Kartta kalan miktarı belirlendikten sonra, ilk aşamada verdiğiniz banka hesabına geri ödeme işlemi yapılmaktadır. Kart satın alma işlemleri TL üzerinden yapılmaktaydı. Geri ödeme işlemleri de TL üzerinden yapılmaktadır. Ödeme işlemleri bir kaç dakika içerisinde gerçekleşmektedir.

Kullanım Süresi Bir Yıldır

Kartın basım tarihinden itibaren bir yıl içerisinde kartı kullanmanız gerekir. İleri bir tarihte kartı kullanacaksanız, Astropay son kullanma tarihini dikkatli bir şekilde inceleyin. Bu süre geçerse kullanım hakkı biter ve her hangi bir hak iddia edemezsiniz. Bu durumda kart iptal olur ve ücreti geri alamazsınız.

Bir yıl içerisinde kullanılan kartlar ikinci bir kez kullanılamaz. Bu kart kesinlikle kredi kartı değildir. Ön ödemeli alışveriş kartıdır. Ödeme esnasında hesabınızla ilgili her hangi bir bilgi istenmemektedir. Bakiye, Kart No, son kullanma tarihi ve güvenlik kodu gibi bilgilerin bulunduğu kart, başkasının eline geçtiği zaman tehlike arz edebilir.

Siteye giriş yaptığınız zaman dolar veya TL cinsinden ödeme yapabilirsiniz. Başka bir ülkenin para birimini isterse, TL’ye dönüştürüp ödeme yapabilirsiniz. On altı hanelik kodu dikkatli bir şekilde doldurmalısınız.

Bu kartın kullanım alanı çok geniştir. Binlerce sitede güvenle kullanılabilir. Sitenin Türkçe olması önemli değildir. Yabancı birçok sitede güvenle kullanılabilir.

Kartı Almak İçin Engel Yoktur

Bu kartı almak için 18 yaş sınırı bulunmaktadır. Kredi kartı borcunuzun olması veya her hangi bir kredi kartı borcunuzun olması, bu kartı satın almak için engel değildir. Kesinlikle banka bilgileri veya kredi kartı bilgileri ile her hangi bir ilgisi yoktur. Kartı alan kullanıcılarında sorumluluk tamamen kendisine aittir. Kaçak sitelerden veya güvenilir olmayan sitelerden alışveriş yapmayın. Astropay ile Aradığınız güvenli alışveriş imkanını bulabilirsiniz.

Banka kartına benzeyen ancak işlevselliği çok farklı olan Astropay, dünyanın her yerinde geçerli olan ve herkesin rahatlıkla satın alabileceği bir karttır. Bankasız internet üzerinde alışveriş yapmanın pratik yolu Astropay’dır. Alış veriş sitelerinin yanı sıra oyun sitelerinde ve sosyal sitelerde bu kart sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

En Yeni Gönderiler

Arşivler

Son Yazılar