Paykwik 

Paykwik Nedir?

Paykwik nedir sorusuna, 16 haneli kodla, İnternet sitelerinde kendi bilgilerinizi vermeden, alışveriş yapabildiğiniz sanal kart cevabınız verebiliriz. Paykwik sisteminde, kişisel veya kart bilgilerinizi alışveriş yaptığınız sitelerle paylaşmıyorsunuz. Yapmanız gereken, sistem üzerinden kodunuzu alıp, işleminizi tamamlamak oluyor. Günümüzün en güvenilir ödeme yöntemlerinden olan Paykwik kodunuzu, sitemizden anında satın alabilirsiniz.Paykwik, İnternet üzerinde güvenli alışveriş yapmaya olanak sağlayan, sanal kartlara verilen isimdir. Paykwik sayesinde, İnternet sitelerinde, bilgilerinizin hiçbirini paylaşmaya gerek kalmadan, alışverişinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Güvenli Ödeme Sistemi

Dünya genelinde, milyonlarca kullanıcıya sahip olan Paykwik, oldukça güvenilir bir sistem. Kart bilgilerinizi kart satın almak dışında herhangi bir yerde kullanmıyorsunuz. Aldığınız 16 hanelik kodla, alışveriş yapmak istediğiniz siteye giriyorsunuz.

Ardından Paykwik ile ödeme seçeneğinden, 16 hane olan kodu ve şifreyi giriyorsunuz. Ödeme yap butonunun tıkladıktan sonra, Paykwik kartınızdaki para, sisteme aktarılıyor. Böylece alışverişiniz çok kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Paykwik nedir sorusuna, güvenli ve popüler sanal ödeme sistemi diyebiliriz.

Avantajları Neler?

Aktif olarak her alanda kullanılan Paykwik sisteminde, sanal kart kodları oluşturuluyor. Otomatik olarak oluşturulan bu kodlarla, herhangi bilginize gerek duyulmadan, alışveriş yapma olanağınız oluyor. Paykwik nedir avantajları neler bakalım.

– Güvenli ödeme sistemi olmanın yanında, kişisel bilgilerinizi koruma altına alıyor.

– Alışveriş yaptığınız sitede olası problemler yaşansa bile, bilgilerinizi paylaşmadığınız için hiçbir sorun yaşamıyorsunuz.

– Tek kullanımlık kod sayesinde, alışverişinizi hiç uğraşmadan rahatça kullanabiliyorsunuz. Alışverişi tamamlama süresi birkaç saniyeden ibaret oluyor.

Paykwik Kart Özellikleri?

Paykwik, banka veya kredi kartları gibi fiziki kart değildir. 16 haneli sanal kart olan Paykwik, kullanıcılarına farklı limitlerde ödeme imkanları tanıyor. İhtiyacınız olan miktarı, güvenle satın alarak, alışveriş sitelerinde sanal kartınızı kullanabiliyorsunuz. Paykwik nedir kısmında belirtmiştik. Sizlere verilen kod 16 haneli ve oldukça güvenlidir. Güvenli olmasının nedeni, aktarım sonunda, kodun imha ediliyor olmasıdır.

Euro sistemine bağlı olan Paykwik, bu para kurunda yaşanan düşüş ve yükselişlere göre farklı satış rakamlarına çıkıp, inebilir. Bazı firmalar, ortalamanın altında fiyatlar belirleyerek, Paykwik satışı yaptıklarını iddia ederler. Ortalamanın altında satış yapan firmalara itibar etmeyiniz.

Kolay Kullanıma Sahip Ön Ödemeli Kart

Paykwik kartın en önemli özelliği kolay kullanımının olması. Size sunulan 16 haneli kodu, alışveriş sitesine girdikten sonra işleminizi tamamlıyorsunuz. Ön ödemeli sistemde en çok kullanılan sistem olan Paykwik, İngiltere’den tüm dünyaya çok hızlı şekilde yayılmıştır.

Dünya genelinde on binlerce noktada kullanılan sistemin avantajı, saniyeler içerisinde işlem yapılmasıdır. Üstelik kişisel ve banka bilgilerine gerek kalmadan işlemi tamamlamanız, en önemli özelliklerinden sadece birkaçı.

Paykwik Limitleri Ne Kadar?

Paykwik, kullanıcılarına güvenli ve hızlı alışveriş sunmanın yanında, limit belirleme hakkı sunuyor. Sizler dilediğiniz miktarda limiti belirleyerek, işleminizi bunun üzerinden yapıyorsunuz. Euro üzerinden olan limitler 10 ile 1000 Euro arasında değişim gösteriyor.

Nasıl Satın Alabilirim?

50 Euro Paykwik kart almayı düşünüyorsunuz. Yapmanız gereken canlı destek veya WhatsApp hattına bağlanıp bunu talep etmek. Canlı destek  ekibi, sizlere banka bilgilerini aktarıyor. Ardından siz banka bilgilerine 50 Euro karşılığı olan miktarı havale yapıp, bize bildiriyorsunuz. İşleminiz, birkaç saniyede tamamlanıp, kodu alıyorsunuz. İşte bu kadar basit.